Bez względu na to jakie masz zdanie o reklamie na blogu, facebooku i innych social media, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysły...

Bez względu na to jakie masz zdanie o reklamie na blogu, facebooku i innych social media, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysły  jakie zrodzą się w Twojej głowie.  Jeżeli chcesz coś zrobić, a  jeszcze  sam dokładnie nie wiesz co to ma być, skontaktuj się z nami, pomożemy i wspólnie doprecyzujemy Twój pomysł. Należy jednak pamiętać, iż największe znaczenie mają dla nas nasi czytelnicy, dlatego wszelkie idee muszą być zgodne z wizją tego czym na co dzień się zajmujemy.

Kreatywność i ucieczka poza utarte schematy, są priorytetem w naszych zmaganiach w blogosferze. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i wykonujemy go najlepiej jak potrafimy.   Chętnie pokażemy wasz produkt,  możemy go przetestować,  poświęcić mu  swój wpis na naszej platformie, zorganizujemy konkurs z ciekawymi nagrodami.  Możemy również zaproponować umieszczenie reklamy na naszej stronie.
Jeżeli jesteś zainteresowani współpracą to zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: rafbull@gmail.com


0 komentarze: